İletişim

Adres:
Bağlarbaşı Mah.Bağlarbaşı Cad Gaziosmanpaşa İstanbul Turkey
Cep Telefonu:
+90 545 942 20 50
http://www.ademkorkmaz.com

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

İstanbul da ikamet etmekte olan Adem Kokmaz'a göre daha önce söylenmiş bir şey mahremini yitirmiştir.Bu yüzden tekrar etmek manayı bozar.İhtiyaç ve eksik varsa kalem ele alınmalıdır.Aksi halde yazmak insanların zamanını çalmaktır ve o'na göre herkes haklıdır ama eksik bakış vardır.Genel olarak hayatı sorgulamaya ve tefekküre davet etmektedir.

Adem Korkmaz'ın yazdıkları; Kur'an okuyup "Düşünmezmisiniz" ayetine hürmet edip düşündükleridir.

Adem Korkmaz'ın hiçbir ticari gayesi yoktur.Tek gayesi Kur’an okumak ve anladıklarını paylaşarak Allah'ın rızasını aramaktır.

Ortaya koydukları bir çeşit sesli düşünmedir.Mana yönü ile Kur'an ı arayanların anlayacağı türden bilgilerdir.
Kuran mealini sorgulayarak okumayanlar,soruları olmayanlar Adem Korkmaz'ı anlamazlar.

Adem Korkmaz genel olarak hayatı sorgulamaya ve tefekküre davet etmektedir.Kur'an'ı yazanı değil,yazılanı aramaya davet etmektedir. SubhanAllah çizgisine davet etmektedir.
Adem Korkmaz ve eserleri :gelenek dininin mensupları tarafından kutsamak için bir arayışa girenlere göre değildir.Yüce,efendi,ulu birilerini arayanlara göre değildir ve olmayacaktır da.

Yazılarında ve kitaplarında (".") kullanmadan yazdığı herşey Allah'ın hediyesi olup vasat bir kul Adem Korkmaz imzası taşımaktadır. Bir büyük ulu,her dediği doğru KUTSANMIŞ şahıs,büyük ulema,büyük Şeyh'e ait değildir.